Wycieczka Lampartów do Biblioteki Oliwskiej

7.12.22 r. godz. 13.00, Tym razem spotkamy się z Panią Mirką Widurek- autorką Bajek dla dzieci.

Jasełka

15 grudnia o 9.50 – LISKI, 15 grudnia o 9.00  – TYGRYSKI, 14 grudnia o 14.30 – LAMPARTY.

13.12.22 r. Zajęcia „Ciekawy Świat”

Kwasy i zasady tajemnicze związki w przyrodzie co robią?- czynnik PH w kapuście czerwonej (czerwo

7.12.22 r. godz. 10.00 Kino sferyczne

Siedząc, a jeśli ktoś woli leżąc wygodnie na miękkich matach będziemy oglądali przestrzeń w

O nas

Placówka mieści się w przepięknej kamienicy w Gdańsku Oliwie, w pobliżu Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego i Parku Oliwskiego w sąsiedztwie pięknych kasztanowców. Przez około 50 lat funkcjonowało tutaj Przedszkole Publiczne Nr 3, od 1 września 2006 r. jesteśmy Przedszkolem Niepublicznym.
Budynek otoczony jest zielonym ogrodem i placem zabaw przystosowanym do swobodnej zabawy przedszkolaków z dala od ulicznego zgiełku.  Zabawy w ogrodzie to również edukacja i zaplecze dla rozwoju fizycznego, społecznego, poznawczego i emocjonalnego w każdej sytuacji i przy każdej pogodzie.
Nasze przedszkole to rozwój talentów, zdolności, zainteresowań i indywidualizacja rozwoju każdego dziecka zgodnie z jego wrodzonym potencjałem i możliwościami. Styl pracy dostosowujemy do coraz szybciej zmieniającej się rzeczywistości tak, aby nasze dzieci już od najmłodszych lat w niej aktywnie uczestniczyły.

Oferujemy:
 fachową opiekę nad dziećmi oraz doskonałe przygotowanie do szkoły;
 pomoc psychologiczno-pedagogiczną;
  szeroką gamę zajęć dodatkowo wspomagających rozwój dzieci, w tym:
        język angielski
        rytmikę
        zajęcia taneczne
        gimnastykę korekcyjną
        zajęcia artystyczne
        zajęcia logopedyczne
       eksperymenty pod okiem fizyka
       wyjścia do kina, teatru i muzeów
       wycieczki po naszej dzielnicy, Gdańsku i okolicy
       udział w warsztatach,  teatrzykach, koncertach, balach, festynach i innych imprezach
       okolicznościowych
       udział  w konkursach, przeglądach twórczości dziecięcej, akcjach charytatywnych
       współpracę z instytucjami lokalnymi.

Wyżywienie:
zapewniamy zdrowe i pyszne posiłki przygotowywane w przedszkolnej kuchni, na które składają się:
I śniadanie, II śniadanie, III obiad – danie główne, zupa i przekąska.
Dzieci mają stały dostęp do wody pitnej.

Praca wychowawcza, dydaktyczna i opiekuńcza prowadzona jest zgodnie ze Statutem przedszkola, w oparciu o Program Wychowania Przedszkolnego realizujący obowiązującą podstawą programową.
Rodzicom proponujemy ciekawe formy współpracy i wsparcie w wychowaniu  dziecka.